Sada na kanalima Eurosporta
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Veleslalom muškarci 2.trka
(27min)
2:33
3:01
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x10km Finale Muškarci
(42min)
2:18
3:01
TV programTV pretraga
нед.
09 дец.
Danas
10 дец.
ут.
11 дец.
ср.
12 дец.
чет.
13 дец.
пет.
14 дец.
суб.
15 дец.
нед.
16 дец.
пон.
17 дец.
ут.
18 дец.
ср.
19 дец.
Nema dostupnih podataka
VESTI - *
VESTI
(12min)
0:04нед.
Repriza
FUDBAL - *
Major League Soccer Plej-of polufinale 2.meč Sporting Kansas City (SAD) - Portland Timbers (SAD)
(59min)
0:16нед.
Repriza
FUDBAL - *
Major League Soccer Plej-of polufinale 2.meč New York Red Bulls (SAD) - Atlanta United (SAD)
(50min)
1:16нед.
live
FUDBAL - *
Major League Soccer Finale Atlanta United FC - Portland Timbers
(2h:03min)
2:05нед.
live
FUDBAL - *
Major League Soccer Finale Atlanta United FC - Portland Timbers
(10min)
4:09нед.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Sprint 7.5km žene
(57min)
4:18нед.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Veleslalom muškarci 1.trka
(33min)
5:16нед.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Veleslalom muškarci 2.trka
(29min)
5:49нед.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - St Moric
Svetski kup, St Moric, Super-G žene
(46min)
6:18нед.
Repriza
SNUKER - Jork
ŠAMPIONAT VB Jork, Polufinala,
(1h:32min)
7:04нед.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Veleslalom muškarci 2.trka
(39min)
8:35нед.
live
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Slalom muškarci 1.trka
(14min)
9:14нед.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - St Moric
Svetski kup, St Moric, Super-G žene
(1h:02min)
9:28нед.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Sprint 10km muškarci
(1h:04min)
10:31нед.
live
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(54min)
11:35нед.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Veleslalom muškarci 2.trka
(52min)
12:28нед.
live
ALPSKO SKIJANJE - St Moric
Svetski kup, St Moric, Paralel Slalom
(1h:24min)
13:20нед.
live
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(42min)
14:45нед.
live
SNUKER - Jork
ŠAMPIONAT VB Jork, Finale, Ronnie O'Sullivan - Mark Allen
(1h:28min)
15:27нед.
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x10km Finale Muškarci
(1h:22min)
16:54нед.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(46min)
18:16нед.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(36min)
19:03нед.
VESTI - *
VESTI
(7min)
19:39нед.
live
SNUKER - Jork
ŠAMPIONAT VB Jork, Finale, Ronnie O'Sullivan - Mark Allen
(3h:37min)
19:45нед.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(24min)
23:23нед.
VESTI - *
VESTI
(7min)
23:46нед.
SVI SPORTOVI - *
WATTS! - MLS
(16min)
23:53нед.
Repriza
SANKANJE - Kalgari
Svetski kup, Kalgari, Timska štafeta
(34min)
0:22нед.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(7min)
0:56нед.
Repriza
SNUKER - Jork
ŠAMPIONAT VB Jork, Polufinala,
(1h:56min)
1:03нед.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Sprint 7.5km žene
(58min)
3:01нед.
Repriza
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale, Žene Slobodan Program
(49min)
3:58нед.
Repriza
SNUKER - Jork
ŠAMPIONAT VB Jork, Polufinala,
(2h:10min)
4:48нед.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Veleslalom muškarci 1.trka
(48min)
6:57нед.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Veleslalom muškarci 2.trka
(47min)
7:46нед.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 30km Sl Muškarci
(48min)
8:32нед.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Sprint 7.5km žene
(1h:00min)
9:21нед.
live
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x5km Štafeta Žene
(1h:27min)
10:20нед.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Veleslalom muškarci 2.trka
(32min)
11:48нед.
Repriza
SNUKER - Jork
ŠAMPIONAT VB Jork, Polufinala,
(1h:26min)
12:19нед.
live
SNUKER - Jork
ŠAMPIONAT VB Jork, Finale, Ronnie O'Sullivan - Mark Allen
(1h:30min)
13:45нед.
live
FUDBAL - Nemačka
Bundesliga, Dan 14, Mainz (NEMAČKA) - Hanover 96 (NEMAČKA)
(2h:24min)
15:16нед.
Repriza
SVI SPORTOVI - *
WATTS! - Decembarski specijal
(11min)
17:39нед.
live
FUDBAL - Nemačka
Bundesliga, Dan 14, Monchengladbach (NEMAČKA) - Stuttgart (NEMAČKA)
(2h:09min)
17:51нед.
FUDBAL - *
Pregled Bundeslige
(1h:15min)
19:59нед.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(4min)
21:14нед.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x5km Štafeta Žene
(42min)
21:18нед.
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale, Parovi Slobodan Program
(1h:03min)
22:00нед.
live
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale, Gala egzibicija
(2h:28min)
23:03нед.
Repriza
FUDBAL - *
Major League Soccer Finale Atlanta United (SAD) - Portland Timbers (SAD)
(1h:17min)
0:10пон.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(33min)
1:27пон.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Gledajte sada
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(34min)
2:00пон.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Veleslalom muškarci 2.trka
(27min)
2:33пон.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x10km Finale Muškarci
(1h:02min)
3:01пон.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(27min)
4:03пон.
Repriza
SNUKER - Jork
ŠAMPIONAT VB Jork, Finale,
(1h:52min)
4:30пон.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(32min)
6:21пон.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(38min)
6:54пон.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Slalom muškarci 1.trka
(31min)
7:31пон.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Slalom muškarci 2.trka
(32min)
8:02пон.
Repriza
FUDBAL - *
Major League Soccer Finale Atlanta United (SAD) - Portland Timbers (SAD)
(1h:26min)
8:35пон.
OLIMPIJSKE IGRE - *
Kuća slavnih Solt Lejk Siti Hokej na ledu
(58min)
10:01пон.
OLIMPIJSKE IGRE - *
KS Pjongčang
(57min)
10:58пон.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(33min)
11:55пон.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(39min)
12:29пон.
Repriza
SNUKER - Jork
ŠAMPIONAT VB Jork, Finale,
(38min)
13:08пон.
live
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 1,
(4h:58min)
13:45пон.
KONJIČKI SPORTOVI - Ženeva
Roleks Gren Slem - Ženeva, , Švajcarska
(55min)
18:44пон.
VESTI - *
VESTI
(7min)
19:38пон.
live
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 1,
(4h:08min)
19:45пон.
VESTI - *
VESTI
(8min)
23:54пон.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(4min)
1:31пон.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - St Moric
Gledajte sada
Svetski kup, St Moric, Paralel Slalom
(42min)
1:35пон.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x10km Finale Muškarci
(42min)
2:18пон.
Repriza
SNUKER - Jork
ŠAMPIONAT VB Jork, Finale,
(1h:28min)
3:01пон.
Repriza
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale, Gala egzibicija
(2h:02min)
4:28пон.
Repriza
SNUKER - Jork
ŠAMPIONAT VB Jork, Finale,
(2h:00min)
6:30пон.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(30min)
8:30пон.
Repriza
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale, Gala egzibicija
(1h:58min)
9:00пон.
Repriza
SNUKER - Jork
ŠAMPIONAT VB Jork, Finale,
(1h:46min)
10:59пон.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x5km Štafeta Žene
(1h:01min)
12:45пон.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Slalom muškarci 1.trka
(31min)
13:46пон.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Slalom muškarci 2.trka
(31min)
14:16пон.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(31min)
14:48пон.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(27min)
15:18пон.
Repriza
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale, Gala egzibicija
(1h:17min)
15:45пон.
Repriza
OLIMPIJSKE IGRE - *
Kuća slavnih Solt Lejk Siti Hokej na ledu
(57min)
17:03пон.
Repriza
OLIMPIJSKE IGRE - *
KS Pjongčang
(42min)
17:59пон.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x5km Štafeta Žene
(1h:05min)
18:41пон.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Slalom muškarci 1.trka
(30min)
19:47пон.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Slalom muškarci 2.trka
(28min)
20:17пон.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(7min)
20:45пон.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(30min)
20:52пон.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(27min)
21:22пон.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x5km Štafeta Žene
(45min)
21:49пон.
Repriza
OLIMPIJSKE IGRE - *
Kuća slavnih Solt Lejk Siti Hokej na ledu
(56min)
22:33пон.
Repriza
OLIMPIJSKE IGRE - *
KS Pjongčang
(42min)
23:29пон.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Slalom muškarci 2.trka
(23min)
0:01ут.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(37min)
0:24ут.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(20min)
1:01ут.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
1:22ут.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 1,
(1h:33min)
1:26ут.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(30min)
3:00ут.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(30min)
3:30ут.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x10km Finale Muškarci
(30min)
4:00ут.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 1,
(2h:00min)
4:30ут.
Repriza
FUDBAL - *
Major League Soccer Finale Atlanta United (SAD) - Portland Timbers (SAD)
(1h:00min)
6:30ут.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(30min)
7:30ут.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(30min)
8:00ут.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 1,
(1h:15min)
8:30ут.
Repriza
FUDBAL - *
Major League Soccer Finale Atlanta United (SAD) - Portland Timbers (SAD)
(1h:00min)
9:45ут.
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale,
(2h:00min)
10:45ут.
KONJIČKI SPORTOVI - La Korunja
FEI Svetski kup
(1h:00min)
12:45ут.
live
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 2,
(5h:00min)
13:45ут.
Formula E - *
 FIA Šampionat, , Pregled Sezone
(1h:00min)
18:45ут.
VESTI - *
VESTI
(5min)
19:45ут.
live
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 2,
(4h:05min)
19:50ут.
VESTI - *
VESTI
(5min)
23:55ут.
Repriza
SVI SPORTOVI - *
WATTS! - Decembarski specijal
(15min)
0:11ут.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(7min)
0:27ут.
Repriza
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale, Gala egzibicija
(57min)
0:33ут.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Slalom muškarci 1.trka
(33min)
1:30ут.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Slalom muškarci 2.trka
(26min)
2:03ут.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(30min)
2:29ут.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 1,
(1h:30min)
3:00ут.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x10km Finale Muškarci
(1h:00min)
4:30ут.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(30min)
5:30ут.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(30min)
6:00ут.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 1,
(2h:00min)
6:30ут.
Repriza
SVI SPORTOVI - *
WATTS! - Decembarski specijal
(45min)
8:30ут.
Repriza
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale, Gala egzibicija
(1h:00min)
9:15ут.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x5km Štafeta Žene
(45min)
10:15ут.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 1,
(2h:00min)
11:00ут.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x10km Finale Muškarci
(1h:00min)
13:00ут.
Repriza
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale,
(2h:00min)
14:00ут.
Repriza
FUDBAL - *
Major League Soccer Finale Atlanta United (SAD) - Portland Timbers (SAD)
(1h:00min)
16:00ут.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(30min)
17:00ут.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(30min)
17:30ут.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x5km Štafeta Žene
(30min)
18:00ут.
Repriza
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale,
(1h:45min)
18:30ут.
Repriza
FUDBAL - *
Major League Soccer Finale Atlanta United (SAD) - Portland Timbers (SAD)
(1h:25min)
20:15ут.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
21:40ут.
Repriza
SVI SPORTOVI - *
WATTS! - Decembarski specijal
(45min)
21:45ут.
Repriza
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale,
(1h:55min)
22:30ут.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(30min)
0:00ср.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(30min)
0:30ср.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x10km Finale Muškarci
(30min)
1:00ср.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 2,
(1h:30min)
1:30ср.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(30min)
3:00ср.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x10km Finale Muškarci
(30min)
3:30ср.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Slalom muškarci 2.trka
(30min)
4:00ср.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 2,
(2h:00min)
4:30ср.
Repriza
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale,
(2h:00min)
6:30ср.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 2,
(1h:30min)
8:30ср.
Repriza
Formula E - *
 FIA Šampionat, , Pregled Sezone
(1h:00min)
10:00ср.
Repriza
FUDBAL - *
Major League Soccer Finale Atlanta United (SAD) - Portland Timbers (SAD)
(1h:00min)
11:00ср.
Repriza
KONJIČKI SPORTOVI - Ženeva
Roleks Gren Slem - Ženeva, , Švajcarska
(1h:00min)
12:00ср.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 2,
(45min)
13:00ср.
live
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 3,
(5h:00min)
13:45ср.
Formula E - *
 FIA Šampionat, , Pregled Sezone
(30min)
18:45ср.
Repriza
ZIMSKI SPORTOVI - *
 Jureći istoriju, Epizoda 1 
(25min)
19:15ср.
VESTI - *
VESTI
(5min)
19:40ср.
live
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 3,
(4h:10min)
19:45ср.
VESTI - *
VESTI
(5min)
23:55ср.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
0:25ср.
Repriza
SVI SPORTOVI - *
WATTS! - Decembarski specijal
(55min)
0:30ср.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
1:25ср.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(30min)
1:30ср.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(30min)
2:00ср.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x5km Štafeta Žene
(30min)
2:30ср.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 2,
(1h:30min)
3:00ср.
Repriza
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale,
(2h:00min)
4:30ср.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 2,
(2h:00min)
6:30ср.
FRISTAJL MOTOKROS (FMX) - Šenžen
Noć skokova - Šenžen
(1h:00min)
8:30ср.
Repriza
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale,
(2h:00min)
9:30ср.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 2,
(1h:30min)
11:30ср.
Repriza
FRISTAJL MOTOKROS (FMX) - Šenžen
Noć skokova - Šenžen
(1h:00min)
13:00ср.
Repriza
Formula E - *
 FIA Šampionat, , Pregled Sezone
(1h:00min)
14:00ср.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x5km Štafeta Žene
(30min)
15:00ср.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(30min)
15:30ср.
Repriza
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale,
(2h:00min)
16:00ср.
Repriza
FUDBAL - *
Major League Soccer Finale Atlanta United (SAD) - Portland Timbers (SAD)
(1h:15min)
18:00ср.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(30min)
19:15ср.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(25min)
19:45ср.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
20:10ср.
Repriza
FRISTAJL MOTOKROS (FMX) - Šenžen
Noć skokova - Šenžen
(1h:00min)
20:15ср.
Repriza
Formula E - *
 FIA Šampionat, , Pregled Sezone
(1h:00min)
21:15ср.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(30min)
22:15ср.
Repriza
FUDBAL - *
Major League Soccer Finale Atlanta United (SAD) - Portland Timbers (SAD)
(1h:40min)
22:45ср.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(30min)
0:00чет.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x10km Finale Muškarci
(30min)
0:30чет.
Repriza
ZIMSKI SPORTOVI - *
 Jureći istoriju, Epizoda 1 
(25min)
1:00чет.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
1:25чет.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 3,
(1h:30min)
1:30чет.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x10km Finale Muškarci
(30min)
3:00чет.
Repriza
Formula E - *
 FIA Šampionat, , Pregled Sezone
(1h:00min)
3:30чет.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 3,
(2h:00min)
4:30чет.
Repriza
ZIMSKI SPORTOVI - *
 Jureći istoriju, Epizoda 1 
(30min)
6:30чет.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val d'Iser
Svetski kup, Val d'Iser, Slalom muškarci 2.trka
(30min)
7:00чет.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(30min)
7:30чет.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(30min)
8:00чет.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 3,
(1h:30min)
8:30чет.
Repriza
Formula E - *
 FIA Šampionat, , Pregled Sezone
(30min)
10:00чет.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(30min)
10:30чет.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(30min)
11:00чет.
Repriza
ZIMSKI SPORTOVI - *
 Jureći istoriju, Epizoda 1 
(30min)
11:30чет.
live
ALPSKO SKIJANJE - Val Gardena-Greden
Svetski kup, Val Gardena-Greden, Spust muškarci trening
(1h:30min)
12:00чет.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(30min)
13:30чет.
live
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 7.5km žene
(1h:30min)
14:00чет.
live
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 4,
(2h:30min)
15:30чет.
Formula E - *
 FIA Šampionat, , Pregled Sezone
(30min)
18:00чет.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 4,
(1h:10min)
18:30чет.
VESTI - *
VESTI
(5min)
19:40чет.
live
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 4,
(4h:10min)
19:45чет.
VESTI - *
VESTI
(5min)
23:55чет.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
0:25чет.
Repriza
UMETNIČKO KLIZANJE - Finale
Velika Nagrada, Finale,
(2h:00min)
0:30чет.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 10km žene
(30min)
2:30чет.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 3,
(1h:30min)
3:00чет.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(30min)
4:30чет.
Repriza
Formula E - *
 FIA Šampionat, , Pregled Sezone
(30min)
5:00чет.
Repriza
FRISTAJL MOTOKROS (FMX) - Šenžen
Noć skokova - Šenžen
(1h:00min)
5:30чет.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 3,
(2h:00min)
6:30чет.
Repriza
BIATLON - Pokljuka
Svetski kup Pokljuka Potera 12.5km muškarci
(30min)
8:30чет.
Repriza
Formula E - *
 FIA Šampionat, , Pregled Sezone
(30min)
9:00чет.
Repriza
FRISTAJL MOTOKROS (FMX) - Šenžen
Noć skokova - Šenžen
(1h:00min)
9:30чет.
Repriza
ZIMSKI SPORTOVI - *
 Jureći istoriju, Epizoda 1 
(30min)
10:30чет.
live
STONI TENIS - Koreja
 Finale Svetskog tura, Koreja,  
(1h:30min)
11:00чет.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 3,
(1h:15min)
12:30чет.
live
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 4,
(1h:45min)
13:45чет.
STONI TENIS - Koreja
 Finale Svetskog tura, Koreja,  
(1h:00min)
15:30чет.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 7.5km žene
(1h:00min)
16:30чет.
Repriza
FRISTAJL MOTOKROS (FMX) - Šenžen
Noć skokova - Šenžen
(1h:00min)
17:30чет.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Beitostolen
 Svetski kup Beitostolen 4x5km Štafeta Žene
(30min)
18:30чет.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val Gardena-Greden
Svetski kup, Val Gardena-Greden, Spust muškarci trening
(1h:00min)
19:00чет.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 7.5km žene
(55min)
20:00чет.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
20:55чет.
Repriza
OLIMPIJSKE IGRE - *
Kuća slavnih Solt Lejk Siti Hokej na ledu
(1h:00min)
21:00чет.
Repriza
OLIMPIJSKE IGRE - *
KS Pjongčang
(45min)
22:00чет.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 7.5km žene
(1h:15min)
22:45чет.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 7.5km žene
(1h:00min)
0:00пет.
Repriza
Formula E - *
 FIA Šampionat, , Pregled Sezone
(30min)
1:00пет.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 4,
(1h:30min)
1:30пет.
Repriza
ZIMSKI SPORTOVI - *
 Jureći istoriju, Epizoda 1 
(30min)
3:00пет.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 7.5km žene
(1h:00min)
3:30пет.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 4,
(2h:00min)
4:30пет.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 7.5km žene
(1h:00min)
6:30пет.
Repriza
FUDBAL - Urugvaj
Spain U-17 (W) - Mexico U-17 (W)
(1h:00min)
7:30пет.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 4,
(1h:30min)
8:30пет.
Repriza
OLIMPIJSKE IGRE - *
KS Pjongčang
(45min)
10:00пет.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val Gardena-Greden
Svetski kup, Val Gardena-Greden, Spust muškarci trening
(1h:00min)
10:45пет.
live
ALPSKO SKIJANJE - Val Gardena-Greden
Svetski kup, Val Gardena-Greden, Super-G muškarci
(1h:45min)
11:45пет.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 7.5km žene
(30min)
13:30пет.
live
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 10km muškarci
(1h:30min)
14:00пет.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 7.5km žene
(1h:00min)
15:30пет.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val Gardena-Greden
Svetski kup, Val Gardena-Greden, Super-G muškarci
(1h:15min)
16:30пет.
live
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, Kval. VS-137m Muškarci
(1h:15min)
17:45пет.
VESTI - *
VESTI
(5min)
19:00пет.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 10km muškarci
(40min)
19:05пет.
live
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Četvrtfinale,
(3h:10min)
19:45пет.
VESTI - *
VESTI
(5min)
22:55пет.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 10km muškarci
(1h:00min)
23:00пет.
Repriza
Formula E - *
 FIA Šampionat, , Pregled Sezone
(30min)
0:00пет.
Repriza
Formula E - *
 FIA Šampionat, , Pregled Sezone
(25min)
0:30пет.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
0:55пет.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 7.5km žene
(1h:00min)
1:00пет.
Repriza
FRISTAJL MOTOKROS (FMX) - Šenžen
Noć skokova - Šenžen
(1h:00min)
2:00пет.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 4,
(1h:30min)
3:00пет.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val Gardena-Greden
Svetski kup, Val Gardena-Greden, Spust muškarci trening
(1h:00min)
4:30пет.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 7.5km žene
(1h:00min)
5:30пет.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Dan 4,
(2h:00min)
6:30пет.
Repriza
FUDBAL - Urugvaj
Spain U-17 (W) - Mexico U-17 (W)
(1h:15min)
8:30пет.
Repriza
ZIMSKI SPORTOVI - *
 Jureći istoriju, Epizoda 1 
(30min)
9:45пет.
Repriza
STONI TENIS - Koreja
 Finale Svetskog tura, Koreja,  
(45min)
10:15пет.
live
STONI TENIS - Koreja
 Finale Svetskog tura, Koreja,  
(3h:30min)
11:00пет.
live
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Četvrtfinale,
(4h:30min)
14:30пет.
Repriza
FUDBAL - Urugvaj
Spain U-17 (W) - Mexico U-17 (W)
(55min)
19:00пет.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
19:55пет.
FUDBAL - *
Bundesliga - Najava kola
(30min)
20:00пет.
live
FUDBAL - Nemačka
Bundesliga, Dan 15, Nurnberg (NEMAČKA) - Wolfsburg (NEMAČKA)
(2h:00min)
20:30пет.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val Gardena-Greden
Svetski kup, Val Gardena-Greden, Super-G muškarci
(30min)
22:30пет.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, Kval. VS-137m Muškarci
(55min)
23:00пет.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
23:55пет.
Repriza
BICIKLIZAM - London
S.Kup na pisti London Dan 1
(1h:30min)
0:00суб.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Četvrtfinale,
(1h:30min)
1:30суб.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, Kval. VS-137m Muškarci
(1h:00min)
3:00суб.
Repriza
Formula E - *
 FIA Šampionat, , Pregled Sezone
(30min)
4:00суб.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Četvrtfinale,
(2h:00min)
4:30суб.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 10km muškarci
(1h:00min)
6:30суб.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, Kval. VS-137m Muškarci
(1h:05min)
7:30суб.
Repriza
Formula E - *
 FIA Šampionat, , Pregled Sezone
(25min)
8:35суб.
live
Formula E - Saudijska Arabija
 FIA Šampionat, Saudijska Arabija, Kvalifikacije
(1h:00min)
9:00суб.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, Kval. VS-137m Muškarci
(1h:00min)
10:00суб.
live
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Potera 10km žene
(1h:15min)
11:00суб.
Repriza
Formula E - Saudijska Arabija
 FIA Šampionat, Saudijska Arabija, Kvalifikacije
(30min)
12:15суб.
Formula E - Saudijska Arabija
 FIA Šampionat, Saudijska Arabija, uvod
(15min)
12:45суб.
live
Formula E - Saudijska Arabija
 FIA Šampionat, Saudijska Arabija, Runda 1
(1h:15min)
13:00суб.
live
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Potera 12.5km muškarci
(1h:00min)
14:15суб.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, Kval. VS-137m Muškarci
(30min)
15:15суб.
live
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(2h:05min)
15:45суб.
SANKANJE - Lejk Plesid
Svetski kup, Lejk Plesid, Druga vožnja muškarci
(40min)
17:50суб.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Potera 12.5km muškarci
(30min)
18:30суб.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val Gardena-Greden
Svetski kup, Val Gardena-Greden, Spust muškarci
(40min)
19:00суб.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
19:40суб.
live
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Polufinala,
(3h:40min)
19:45суб.
VESTI - *
VESTI
(5min)
23:25суб.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(1h:00min)
23:30суб.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Četvrtfinale,
(1h:25min)
0:00суб.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
1:25суб.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, Kval. VS-137m Muškarci
(45min)
1:30суб.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 10km muškarci
(45min)
2:15суб.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Četvrtfinale,
(1h:30min)
3:00суб.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, Kval. VS-137m Muškarci
(1h:00min)
4:30суб.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 10km muškarci
(1h:00min)
5:30суб.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Četvrtfinale,
(1h:45min)
6:30суб.
live
STONI TENIS - Koreja
 Finale Svetskog tura, Koreja, Mixed Doubles' Final 
(1h:00min)
8:15суб.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 10km muškarci
(1h:00min)
9:15суб.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Sprint 7.5km žene
(45min)
10:15суб.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val Gardena-Greden
Svetski kup, Val Gardena-Greden, Super-G muškarci
(1h:00min)
11:00суб.
live
ALPSKO SKIJANJE - Val Gardena-Greden
Svetski kup, Val Gardena-Greden, Spust muškarci
(1h:45min)
12:00суб.
live
SKIJAŠKO TRČANJE - Davos
 Svetski kup Davos Sprint slobodno
(1h:30min)
13:45суб.
Repriza
SVI SPORTOVI - *
WATTS! - Decembarski specijal
(15min)
15:15суб.
live
FUDBAL - Nemačka
Bundesliga, Dan 15, Hanover 96 (NEMAČKA) - Bajern Minhen (NEMAČKA)
(2h:00min)
15:30суб.
FUDBAL - Nemačka
Bundesliga, Dan 15, Hoffenheim (NEMAČKA) - Monchengladbach (NEMAČKA)
(1h:00min)
17:30суб.
live
FUDBAL - Nemačka
Bundesliga, Dan 15, Borusija Dortmund (NEMAČKA) - Verder Bremen (NEMAČKA)
(2h:00min)
18:30суб.
live
BICIKLIZAM - London
S.Kup na pisti London Dan 2
(1h:45min)
20:30суб.
live
KONJIČKI SPORTOVI - Prag
Svetski tur šampiona - Prag, ČEŠKA REPUBLIKA
(1h:00min)
22:15суб.
Repriza
Formula E - Saudijska Arabija
 FIA Šampionat, Saudijska Arabija, Runda 1
(40min)
23:15суб.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
23:55суб.
Repriza
BICIKLIZAM - London
S.Kup na pisti London Dan 2
(1h:00min)
0:30нед.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Polufinala,
(1h:30min)
1:30нед.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(1h:30min)
3:00нед.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Polufinala,
(2h:00min)
4:30нед.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Potera 10km žene
(30min)
6:30нед.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Potera 12.5km muškarci
(30min)
7:00нед.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val Gardena-Greden
Svetski kup, Val Gardena-Greden, Spust muškarci
(1h:00min)
7:30нед.
Repriza
KONJIČKI SPORTOVI - Prag
Svetski tur šampiona - Prag, ČEŠKA REPUBLIKA
(1h:00min)
8:30нед.
Repriza
SVI SPORTOVI - *
WATTS! - Decembarski specijal
(15min)
9:30нед.
live
ALPSKO SKIJANJE - Alta Badia
Svetski kup, Alta Badia, Veleslalom muškarci 1.trka
(1h:15min)
9:45нед.
live
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta žene
(1h:45min)
11:00нед.
live
ALPSKO SKIJANJE - Alta Badia
Svetski kup, Alta Badia, Veleslalom muškarci 2.trka
(1h:15min)
12:45нед.
live
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(2h:00min)
14:00нед.
live
SANKANJE - Lejk Plesid
Svetski kup, Lejk Plesid, Druga vožnja žene
(1h:00min)
16:00нед.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta muškarci
(55min)
17:00нед.
VESTI - *
VESTI
(5min)
17:55нед.
live
SANKANJE - Lejk Plesid
Svetski kup, Lejk Plesid, Sprint
(1h:45min)
18:00нед.
live
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Finale,
(3h:10min)
19:45нед.
VESTI - *
VESTI
(5min)
22:55нед.
STONI TENIS - Koreja
 Finale Svetskog tura, Koreja,  
(1h:30min)
23:00нед.
DŽUDO - Kina
Internacionalni Masters
(1h:25min)
0:00нед.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
1:25нед.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(1h:00min)
1:30нед.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Potera 12.5km muškarci
(30min)
2:30нед.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Polufinala,
(1h:30min)
3:00нед.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(1h:30min)
4:30нед.
Repriza
Formula E - Saudijska Arabija
 FIA Šampionat, Saudijska Arabija, Runda 1
(30min)
6:00нед.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Polufinala,
(2h:00min)
6:30нед.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Val Gardena-Greden
Svetski kup, Val Gardena-Greden, Spust muškarci
(1h:00min)
8:30нед.
live
SKIJAŠKO TRČANJE - Davos
 Svetski kup Davos 10km slobodno žene
(1h:00min)
9:30нед.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(1h:00min)
10:30нед.
live
SKIJAŠKO TRČANJE - Davos
 Svetski kup Davos 15km slobodno muškarci
(1h:15min)
11:30нед.
Repriza
SKIJAŠKO TRČANJE - Davos
 Svetski kup Davos 10km slobodno žene
(45min)
12:45нед.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta žene
(30min)
13:30нед.
live
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta muškarci
(1h:30min)
14:00нед.
live
FUDBAL - Nemačka
Bundesliga, Dan 15, RB Leipzig (NEMAČKA) - FSV Majnc 05 (NEMAČKA)
(2h:00min)
15:30нед.
Repriza
Formula E - Saudijska Arabija
 FIA Šampionat, Saudijska Arabija, Runda 1
(30min)
17:30нед.
live
FUDBAL - Nemačka
Bundesliga, Dan 15, Ajntraht Frankfurt (NEMAČKA) - Bajer Leverkuzen (NEMAČKA)
(2h:00min)
18:00нед.
FUDBAL - *
Pregled Bundeslige
(1h:15min)
20:00нед.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
21:15нед.
live
BICIKLIZAM - London
S.Kup na pisti London Dan 3
(1h:40min)
21:20нед.
DŽUDO - Kina
Internacionalni Masters
(1h:15min)
23:00нед.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta muškarci
(1h:00min)
0:30пон.
Repriza
BICIKLIZAM - London
S.Kup na pisti London Dan 3
(1h:30min)
1:30пон.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(1h:30min)
3:00пон.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Alta Badia
Svetski kup, Alta Badia, Veleslalom muškarci 2.trka
(30min)
4:30пон.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Finale,
(2h:00min)
5:00пон.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta žene
(45min)
7:00пон.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta muškarci
(45min)
7:45пон.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(1h:30min)
8:30пон.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Finale,
(2h:00min)
10:00пон.
live
FUDBAL - *
Žreb za UEFA Ligu šampiona
(30min)
12:00пон.
Repriza
Formula E - Saudijska Arabija
 FIA Šampionat, Saudijska Arabija, Runda 1
(30min)
12:30пон.
live
FUDBAL - *
Žreb za UEFA Ligu Evrope
(30min)
13:00пон.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(1h:30min)
13:30пон.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Finale,
(2h:00min)
15:00пон.
Repriza
Formula E - Saudijska Arabija
 FIA Šampionat, Saudijska Arabija, Runda 1
(30min)
17:00пон.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Alta Badia
Svetski kup, Alta Badia, Veleslalom muškarci 2.trka
(30min)
17:30пон.
live
ALPSKO SKIJANJE - Alta Badia
Svetski kup, Alta Badia, Paralel veleslalom muškarci
(2h:00min)
18:00пон.
VESTI - *
VESTI
(5min)
20:00пон.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta žene
(25min)
20:05пон.
OLIMPIJSKE IGRE - *
Kuća slavnih Nagano 1998
(1h:00min)
20:30пон.
OLIMPIJSKE IGRE - *
Kuća slavnih Nagano finale Hokej na ledu
(1h:00min)
21:30пон.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta muškarci
(55min)
22:30пон.
VESTI - *
VESTI
(10min)
23:25пон.
SVI SPORTOVI - *
WATTS! -
(10min)
23:35пон.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Finale,
(1h:45min)
23:45пон.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
0:15пон.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Finale,
(1h:05min)
0:20пон.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
1:25пон.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(45min)
1:30пон.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta muškarci
(45min)
2:15пон.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Finale,
(2h:00min)
3:00пон.
Repriza
Formula E - Saudijska Arabija
 FIA Šampionat, Saudijska Arabija, Runda 1
(30min)
5:00пон.
Repriza
STONI TENIS - Koreja
 Finale Svetskog tura, Koreja,  
(1h:30min)
5:30пон.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Finale,
(2h:00min)
7:00пон.
Repriza
FUDBAL - Urugvaj
Spain U-17 (W) - Mexico U-17 (W)
(1h:00min)
9:00пон.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(1h:30min)
10:00пон.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta muškarci
(1h:00min)
11:30пон.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta žene
(1h:00min)
12:30пон.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Finale,
(1h:30min)
13:30пон.
Repriza
FUDBAL - Urugvaj
Spain U-17 (W) - Mexico U-17 (W)
(1h:00min)
15:00пон.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(1h:30min)
16:00пон.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Finale,
(1h:30min)
17:30пон.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta muškarci
(30min)
19:00пон.
live
FRISTAJL SKIJANJE - Arosa
 FIS Svetski Kup, Arosa, Ski kros
(1h:15min)
19:30пон.
Repriza
SVI SPORTOVI - *
WATTS! - Decembarski specijal
(10min)
20:45пон.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
20:55пон.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Alta Badia
Svetski kup, Alta Badia, Paralel veleslalom muškarci
(1h:00min)
21:00пон.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta žene
(1h:00min)
22:00пон.
Repriza
FUDBAL - Urugvaj
Spain U-17 (W) - Mexico U-17 (W)
(55min)
23:00пон.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
23:55пон.
Repriza
STONI TENIS - Koreja
 Finale Svetskog tura, Koreja,  
(1h:30min)
1:30ут.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Alta Badia
Svetski kup, Alta Badia, Paralel veleslalom muškarci
(1h:00min)
3:00ут.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta žene
(45min)
4:00ут.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta muškarci
(45min)
4:45ут.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(1h:30min)
5:30ут.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Finale,
(1h:30min)
7:00ут.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta muškarci
(30min)
8:30ут.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Alta Badia
Svetski kup, Alta Badia, Paralel veleslalom muškarci
(1h:00min)
9:00ут.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta žene
(45min)
10:00ут.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta muškarci
(45min)
10:45ут.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(1h:30min)
11:30ут.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Finale,
(2h:00min)
13:00ут.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta žene
(45min)
15:00ут.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta muškarci
(45min)
15:45ут.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Alta Badia
Svetski kup, Alta Badia, Paralel veleslalom muškarci
(1h:30min)
16:30ут.
Repriza
KONJIČKI SPORTOVI - Prag
Svetski tur šampiona - Prag, ČEŠKA REPUBLIKA
(1h:00min)
18:00ут.
Repriza
OLIMPIJSKE IGRE - *
Kuća slavnih Nagano finale Hokej na ledu
(55min)
19:00ут.
VESTI - *
VESTI
(10min)
19:55ут.
MOTOSPORTOVI - *
MOTOSPORTOVI
(10min)
20:05ут.
Formula E - Saudijska Arabija
 FIA Šampionat, Saudijska Arabija, Pregled
(1h:00min)
20:15ут.
AUTO TRKE - Pregled sezone
WTCR, Pregled sezone,
(1h:00min)
21:15ут.
AUTO TRKE - *
 WTCR - Mehdi Benani
(30min)
22:15ут.
RELI - Pregled sezone
FIA Evropski reli šampionat, Pregled sezone,
(1h:00min)
22:45ут.
AUTO TRKE - Japan
FIA Drift internacionalni kup, Japan,
(25min)
23:45ут.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(1h:25min)
0:00ут.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
1:25ут.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Finale,
(1h:30min)
1:30ут.
Repriza
FUDBAL - Urugvaj
Spain U-17 (W) - Mexico U-17 (W)
(1h:00min)
3:00ут.
Repriza
FRISTAJL SKIJANJE - Arosa
 FIS Svetski Kup, Arosa, Ski kros
(1h:00min)
4:00ут.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Finale,
(2h:00min)
5:00ут.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Alta Badia
Svetski kup, Alta Badia, Paralel veleslalom muškarci
(1h:00min)
7:00ут.
Repriza
FRISTAJL SKIJANJE - Arosa
 FIS Svetski Kup, Arosa, Ski kros
(1h:00min)
8:00ут.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta muškarci
(1h:00min)
9:00ут.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Finale,
(2h:05min)
10:00ут.
Repriza
ALPSKO SKIJANJE - Alta Badia
Svetski kup, Alta Badia, Paralel veleslalom muškarci
(55min)
12:05ут.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(1h:30min)
13:00ут.
Repriza
OLIMPIJSKE IGRE - *
Kuća slavnih Nagano 1998
(1h:00min)
14:30ут.
Repriza
OLIMPIJSKE IGRE - *
Kuća slavnih Nagano finale Hokej na ledu
(1h:00min)
15:30ут.
Repriza
FRISTAJL SKIJANJE - Arosa
 FIS Svetski Kup, Arosa, Ski kros
(30min)
16:30ут.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta žene
(1h:00min)
17:00ут.
FUDBAL - *
Bundesliga - Najava kola
(30min)
18:00ут.
live
FUDBAL - Nemačka
Bundesliga, Dan 16, Monchengladbach (NEMAČKA) - Nurnberg (NEMAČKA)
(2h:00min)
18:30ут.
live
FUDBAL - Nemačka
Bundesliga, Dan 16, Fortuna Dusseldorf (NEMAČKA) - Borusija Dortmund (NEMAČKA)
(2h:00min)
20:30ут.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
22:30ут.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(55min)
22:35ут.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta žene
(30min)
23:30ут.
VESTI - *
VESTI
(5min)
0:10ср.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(1h:15min)
0:15ср.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta žene
(45min)
1:30ср.
Repriza
BIATLON - Hohfilcen
Svetski kup Hohfilcen Štafeta muškarci
(45min)
2:15ср.
Repriza
SNUKER - Open Škotske
Serija domaćih nacija Open Škotske, Finale,
(2h:00min)
3:00ср.
Repriza
OLIMPIJSKE IGRE - *
Kuća slavnih Nagano 1998
(1h:00min)
0:00ср.
Repriza
Formula E - Saudijska Arabija
 FIA Šampionat, Saudijska Arabija, Pregled
(55min)
1:00ср.
Repriza
VESTI - *
VESTI
(5min)
1:55ср.
Repriza
FUDBAL - Urugvaj
Spain U-17 (W) - Mexico U-17 (W)
(1h:00min)
2:00ср.
Repriza
SKI SKOKOVI - Engelberg
FIS Svetski kup - Engelberg, Švajcarska, VS-137m
(1h:30min)
3:00ср.
Prethodna
Sledeća