Eurosport

XXIII Zimske olimpijske igre - Satnica prenosa na Eurosportu

XXIII Zimske olimpijske igre - Satnica prenosa na Eurosportu

Yesterday at 09:01Updated 12 hours ago

XXIII Zimske olimpijske igre održavaju se u Južnoj Koreji, od 8. do 25. februara. Svaki trenutak sa svih borilišta uživo na Eurosport Plejeru.

Pjongčang je izabran već u prvom krugu glasanja, a u konkurenciji su još bili Anesi (Francuska) i Minhen (Nemačka). Nakon Saporoa (1972) i Nagana (1998), tek treći put će se u Aziji održati Zimske olimpijske igre.

U Pjongčang će doputovati predstavnici 92 nacionalna olimpijska komiteta, koji će se boriti u 15 sportova na ukupno 102 takmičenja, što je rekordan broj. Po prvi put u istoriji podeliće se više od sto kompleta medalja, jer će na Igrama u Pjongčangu premijerno biti održana takmičenja u big er snoubordu, mešovitim karling parovima, brzom klizanju masovni start i mešovitom timskom alpskom skijanju.

Srpsku delegaciju u Južnoj Koreji predvodiće Nevena Ignjatović, koja će se sa Markom Vukićevićem i Markom Stevovićem boriti u alpskim disciplinama, dok će se Damir Rašić nadmetati u skijaškom trčanju. Nevena Ignjatoviće će nositi i zastavu Srbije na ceremoniji otvaranja, koja je zakazana za 8. februar.

Eurosport će intenzivno pratiti kompletne XXIII Zimske olimpijske igre u Pjongčangu, pored direktnih prenosa svih takmičenja, ljubitelji zimskih sportova će biti u prilici da svakodnevno u emisiji “Olimpik ekstra”, koja se premijerno emituje u 15:30, pogledaju pregled svih takmičenja koja su održana tog dana. Eurosport Plejer će direktno prenositi svaki sekund svih takmičenja u Pjongčangu.

Eurosport 2 će intenzivno pratiti hokej na ledu, u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Program Eurosporta 1:

18. februar 2018

03:00 ALPSKO SKIJANJE: Veleslalom muškarci 1.trka (prenos)

03:15 FRISTAJL SKIJANJE: Sloupstajl kvalifikacije muškarci (prenos)

05:30 ALPSKO SKIJANJE: Veleslalom muškarci 2.trka (prenos)

07:00 SKIJAŠKO TRČANJE: 4x10km štafeta muškarci (prenos)

09:00 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti

09:15 FRISTAJL SKIJANJE: Sloupstajl finale muškarci (snimak )

11:45 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti

12:00 BIATLON: Masovni start 15km muškarci (prenos)

13:00 BRZO KLIZANJE: 500m žene (prenos)

13:45 BOB: Dvosed muškarci 2.trka (prenos)

14:45 HOKEJ NA LEDU: Preliminarna runda muškarci: Kanada - Južna Koreja (prenos)

15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA

18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018

18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja

19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja

19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja

20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta

01:30 SNOUBORD: Big er kvalifikacije žene (prenos)

02:15 FRISTAJL SKIJANJE: Women's Halfpipe Qualifying (prenos)

19. februar 2018

03:00 FRISTAJL SKIJANJE: Women's Halfpipe Qualifying (prenos)

03:20 SNOUBORD: Big er kvalifikacije žene (prenos)

04:30 UMETNIČKO KLIZANJE: Ples na ledu kratak program (prenos)

06:00 KARLING - Grupna faza muškarci: Švedska - Švajcarska (prenos)

09:00 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti

10:45 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti

12:15 BOB: Dvosed muškarci 3.trka (prenos)

13:00 BRZO KLIZANJE: 500m muškarci (prenos)

13:45 SKI SKOKOVI: VS-140 timsko muškarci (prenos)

15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA

16:00 BOB: Dvosed muškarci 3.trka (snimak )

18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018

18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja

19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja

19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja

20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta

02:30 FRISTAJL SKIJANJE: Halfpajp finale žene (prenos)

20. februar 2018

03:00 FRISTAJL SKIJANJE: Halfpajp finale žene (prenos)

03:45 UMETNIČKO KLIZANJE: Ples na ledu slobodan program (prenos)

05:30 FRISTAJL SKIJANJE: Halfpajp kvalifikacije muškarci (prenos)

06:45 KARLING - Grupna faza žene: Kanada - Kina (prenos)

09:00 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti

09:45 NORDIJSKA KOMBINACIJA: VS-140 finale muškarci (prenos)

10:30 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti

10:45 NORDIJSKA KOMBINACIJA: VS-140 finale muškarci (prenos)

12:00 BIATLON: Mešovita štafeta (prenos)

13:30 NORDIJSKA KOMBINACIJA: 10km muškarci (prenos)

14:30 HOKEJ NA LEDU: Plej-of muškarci: (prenos)

15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA

18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018

18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja

19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja

19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja

20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta

01:15 SNOUBORD: Big er kvalifikacije muškarci (prenos)

02:30 ALPSKO SKIJANJE: Spust žene (prenos)

21. februar 2018

03:00 ALPSKO SKIJANJE: Spust žene (prenos)

04:45 NOUBORD: Big er kvalifikacije muškarci (snimak )

05:15 FRISTAJL SKIJANJE: Ski kros finale muškarci (prenos)

06:45 KARLING - Grupna faza muškarci: Švedska - Norveška (prenos)

09:00 SKIJAŠKO TRČANJE: Kvalifikacije timski sprint (prenos)

10:45 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti

11:00 KIJAŠKO TRČANJE: Timski sprint slobodno (prenos)

12:00 BRZO KLIZANJE: Timska potera polufinale (prenos)

12:40 BOB: Žene 3.trka (prenos)

13:25 HOKEJ NA LEDU: Četvrtfinale muškarci: (prenos)

13:45 BRZO KLIZANJE: Timska potera finale (prenos)

14:25 BOB: Žene 4.trka (prenos)

14:45 HOKEJ NA LEDU: Četvrtfinale muškarci: (prenos)

15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA

18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018

18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja

19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja

19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja

20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta

01:40 ALPSKO SKIJANJE: Slalom mupkarci 1.trka (prenos)

22. februar 2018

03:00 ALPSKO SKIJANJE: Slalom mupkarci 1.trka (prenos)

03:30 FRISTAJL SKIJANJE: Halfpajp finale muškarci (prenos)

04:45 NOUBORD: Paralel veleslalom kvalifikacije (prenos)

05:30 ALPSKO SKIJANJE: Slalom muškarci 2.trka (prenos)

06:45 HOKEJ NA LEDU: Meč za zlatnu medalju žene: (prenos)

08:00 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti

08:15 NORDIJSKA KOMBINACIJA: VS-140 timsko muškarci (prenos)

10:15 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti

11:15 NORDIJSKA KOMBINACIJA: 4x5km štafeta muškarci (prenos)

12:15 BIATLON: Štafeta žene (prenos)

13:45 KARLING - Polufinale muškarci: (prenos)

15:00 BRZO KLIZANJE - KRATKE STAZE: 5000m štafeta finale muškarci (snimak )

15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA

18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018

18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja

19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja

19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja

20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta

01:15 SNOUBORD: Big er finale žene (prenos)

23. februar 2018

03:00 ALPSKO SKIJANJE: Kombinacija - spust žene (prenos)

04:30 UMETNIČKO KLIZANJE: Žene slobodan program (prenos)

06:00 FRISTAJL SKIJANJE: Ski kros finale žene (prenos)

06:40 ALPSKO SKIJANJE: Kombinacija - slalom žene (prenos)

07:30 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti

07:35 KARLING - Meč za bronzanu medalju muškarci: (prenos)

10:30 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti

10:45 BRZO KLIZANJE: 1000m muškarci (prenos)

12:20 BIATLON: Štafeta muškarci (prenos)

13:45 KARLING - Polufinale žene: (prenos)

15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA

18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018

18:30 HOKEJ NA LEDU: Pregled takmičenja

19:00 NORDIJSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja

19:30 ALPSKO SKIJANJE: Pregled takmičenja

20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta

01:15 BOB: Četvorosed muškarci 1.trka (prenos)

02:35 SNOUBORD: Big er finale muškarci (prenos)

24. februar 2018

03:00 SNOUBORD: Big er finale muškarci (prenos)

03:30 ALPSKO SKIJANJE: Team (prenos)

04:45 SNOUBORD: Paralel veleslalom finale (prenos)

05:15 BOB: Četvorosed muškarci 2.trka (snimak )

05:45 SKIJAŠKO TRČANJE: 50km klasik muškarci (prenos)

08:15 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti

08:30 KARLING - Meč za zlatnu medalju muškarci: (prenos)

11:30 OLIMPIJSKE IGRE: Olimpijske vesti

11:45 BRZO KLIZANJE: Masovni start (prenos)

14:15 HOKEJ NA LEDU: Meč za bronzanu medalju muškarci: (prenos)

15:30 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA

18:00 EKSTREMNI SPORTOVI: Zimske olimpijske igre Pjongčang 2018

20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta

01:15 BOB: Četvorosed muškarci 3.trka (prenos)

25. februar 2018

03:00 BOB: Četvorosed muškarci 4.trka (prenos)

05:00 OKEJ NA LEDU: Meč za zlatnu medalju muškarci: (prenos)

07:45 SKIJAŠKO TRČANJE: 30km klasik žene (prenos)

08:45 UMETNIČKO KLIZANJE: Gala egzibicija (snimak )

11:00 OLIMPIJSKE IGRE: Ceremonija zatvaranja (prenos)

14:00 OLIMPIK EKSTRA - PREGLED TAKMIČARSKOG DANA

20:35 OLIMPIJSKE IGRE: Kocka Eurosporta