Oba tima su u kolu koje je za nama igrali nerešenim rezultatom. Ajntraht je do poslednjeg minuta meča, u kom se sastao sa Verdom iz Bremena, vodio sa 2:1. Konačan rezultat odlučili su produžeci i gol Milota Rašice u 91. minutu.
Fudbaleri Leverkuzena dočekali su Lajpcig. Prvo poluvreme završeno je bez golova. Domaćini su do vođstva došli u 61. minutu golom Volanda. Sedamnaest minuta kasnije Nkunku je iskoristio nesmotrenost odbrane domaćina, primio loptu i uspeo da postavi konačan rezultat utakmice.
Potpunu dominaciju u sedmom kolu imao je vodeći tim na tabeli. Fudbaleri Borusije Menhengladbah ubedljivo su, na svom terenu, pobedili Augzburg sa 5:1.
Fudbal
32. kolo Bundeslige: Tri kola do kraja i pitanje opstanka
07/05/2021 AT 09:23
U osmom kolu Menhengladbah gostuje Borusiji Dortmun, gde se očekuje derbi Bundeslige. U subotu će se igrati i meč u kom će se sa jedne strane terena naći Miloš Veljković, a sa druge strane bosansko-srpsko-hrvatski trio: Ibišević-Grujić-Čović.
Utakmice osmog kola možete pratiti na Eurosportu 2 i Eurosport Plejeru.